Get Adobe Flash player

News

  • Dołącz do nas!

Zajmujemy się przede wszystkim projektami międzynarodowymi, ale organizujemy też  szereg szkoleń w kraju.

Naszymi flagowymi projektami są :

Markstrat (Market Strategy Programm) – To tygodniowy projekt w którym studenci w międzynarodowych grupach w ramach interaktywnej platformy mogą w praktyce wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach. W trakcie tego programu studenci prowadzą symulację własnej firmy. Tworzą strategie marketingowe oraz własne produkty. Ta rywalizacja uczy jak wygląda prowadzenie firmy w rzeczywistości. Studenci zawierają przyjaźnie na lata oraz mają możliwość poznania środowiska międzynarodowego.

Innovation Week – Zgodnie ze światowymi trendami w rozwoju innowacyjności stawiamy na praktyczne podejście w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań. Podczas tygodniowego wyjazdu studenci przechodzą cały innovation cycle aby na końcu stworzyć koncept gotowy do wprowadzenia na rynek. Bardzo popularna teoria biznesowa oparta na Business Model Canvas – Value proposition Canvas jest modelem na którym pracuje cały światowy biznes. Tą metodę nasi studenci w trakcie tego projektu mogą opanować do perfekcji. Cykl warsztatów daje często więcej niż niejeden tom o Marketingu.

ConsumeAware – Dzięki godzinom pracy naszych studentów przy wypełnianiu wniosku o dotację odnieśliśmy ogromny sukces! Korzystając ze środków UE będziemy tworzyć ogromny projekt dotyczący ochrony praw konsumenta. Ten projekt to m.in. tworzenie aplikacji mobilnej w międzynarodowym środowisku… Po więcej szczegółów zapraszamy na nasze spotkania :)